Дитяча агресія: школярки заздалегідь готувалися до розправи над подругою (відео)

Над черкаською дев’ятикласницею познущалося троє її ровесниць, яких вона вважала подругами. Ті викликали дівчину на нібито дружню зустріч, а тоді почали силою з’ясовувати стосунки. Вирішували непорозуміння підлітки газовим балончиком, ножиком та кулаками.

Дитяча агресія: школярки заздалегідь готувалися до розправи над подругою (відео)

14-річна Євгенія і досі не може оговтатись від пережитого. Каже, раніше навіть товаришувала з однолітками. Але потім почалися непорозуміння.

«Вони хотіли зустрітися, і погрожували, якщо я не вийду на зустріч. Я прийшла поговорити, але мене за шию хватали, коли я попросила не знімати на телефон. Цю картину спостерігали 5 хлопців», - розповідає Євгенія, яка постраждала від підліткової агресії.

Дівчина упевнена: розправу планували заздалегідь.

«З ними був столовий ніж, руки в бинтах. Ми говорили, а одна дівчина вдарила в ліву щелепу з кулака», - розповідає Євгенія.

Тоді Женя кинулася тікати і швидко телефонувати мамі.

«Дівчата почали за мною бігти. Мама взяла телефон, це мене врятувало. Після удару в мене крутилася голова. Скажу правду: я розплакалася, це був шок такий для мене», - сказала дівчина.

Коли перелякана Женя дісталася додому – розповіла все матері. Валентина говорить: після почутого була просто шокована.

«Ми до цього не були готові. Ці дівчатка були в нас в гостях. Батьки знають Женю», - каже Валентина, мама Євгенії.

Нині дівчина перебуває під наглядом медиків.

За словами завідуючого нейрохірургічним відділенням третьої міської лікарні Сергія Алексєєва, дівчину поклали до лікарні під нагляд. В лікарню, каже він, Женя потрапила більше з емоційною травмою.

Нападниця не визнає провину, і стала агресивнішою

Поки дівчина терпить уколи та крапельниці, її мама взялася вирішувати ситуацію. Каже, провину визнали лише дві нападниці. Третя після інциденту ще більш агресивніша.

«Вона підвищувала голос. Вона не може зупинитися. Це можуть зробити лише правоохоронні органи», - каже Валентина.

Батько нападниці твердить: родина Євгенії, постраждалої від рук його доньки, перекручує факти.

«Як такого побиття не було. Це був один ляпас. Як звичайно, знаєте. Мама Жені телефонувала моїй дитині і нахабно тикала, і погрожувала ледь не розправою перед законом», - розповідає батько учасниці конфлікту Валентин.

Розбиратимуться у справі правоохоронці. Щоправда, заяв мають дві – від обох сторін конфлікту.

«Відкрито кримінальне провадження за статтею легке тілесне ушкодження. Інша сторона також звернулась до поліції. Проводиться перевірка», - повідомив речник ГУНП України в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Якщо провину школярок доведуть, за побиття їм світить штраф чи адміністративні роботи. А їхніх батьків можуть запідозрити у несумлінному виконанні батьківських обов’язків. Міру покарання визначатиме слідство.

Побиття та погрози серед підлітків відбуваються постійно. Однією з попередніх гучних справ, що широко розійшлася у ЗМІ, була розправа над двома школярками у Києві. Жорстока бійка сталася ще у квітні в одному з парків. За словами Анастасії, однієї з постраждалих школярок, вони з подругою, яку також побили, не так прокоментували фотографію в соцмережі «ВКонтакте». Після того ініціатор бійки і побила дівчат. У свою чергу в сім'ї Валерії звинувачують Анастасію: мовляв, школярка «публічно і довго принижувала дівчину, а потім виклала її особисті дані – адресу і телефон – у соцмережі».

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення