​Гнати в шию таких чиновників: «Люк, у якому розбилася дитина, нічийний» (відео)

9-річний Михайло Шевелєв досі не прийшов до тями після операції. Більше трьох годин кращі запорізькі лікарі рятували дитину після падіння у відкритий люк.

​Гнати в шию таких чиновників: «Люк, у якому розбилася дитина, нічийний» (відео)

За словами Дмитра Івахненка, завідувача нейрохірургічного відділення Запорізької міської лікарні, хлопчик у тяжкому стані. Стан оцінювався як сопор. Це стан, який передує комі. Діагноз хлопця – вдавлений перелом черепа.

Михайло – спортсмен, двократний чемпіон світу з рукопашного бою. Після падіння він був на межі життя і смерті. У кареті швидкої допомоги він кілька разів приходив до тями, але рідних не пізнав.

Все сталося Хортицькому районі міста, фактично біля дитячого майданчика. Діти гралися, і в якийсь момент Михайло зник. Свідки кажуть, що крові було дуже багато.

Одразу після трагедії з’явилися комунальники, та нашвидкуруч почали приховувати сліди злочину.

Місцеві мешканці запевняють: вони неодноразово звертались до відповідних служб із заявами закрити люк, та все було марно. Аж поки не сталася трагедія.

Зокрема, одна з місцевих мешканок розповіла, що особисто подавала заявку про те, що відкриті 4 чи навіть 5 люків. Відповідно, на заявку не відреагували.

За розслідування цієї справи взялася поліція. Справу кваліфікували як необережне тяжке тілесне ушкодження (ст.128 Кримінального кодексу України). Але чи будуть шукати винного – велике питання.

За таке відповідальному світить до двох років обмеження волі. Однак знайти винуватця досить важко: після трагедії чиновники лише те й роблять, що вказують одне на одного пальцями і уникають незручних питань від журналістів.

«Вони (люки, - Ред.) не на нашій території. Будь ласка, звертайтесь до керівництва та в райвиконком», - відповідає майстер комунального підприємства Наталя Бойко.

Чиновники з районної адміністрації теж не хочуть брати на себе відповідальність. Мовляв, це територія міста, однак земля – не їхня.

«Межа міста закінчується майже одразу за першим будинком – вулиця Дорошенка, 4. На даний момент виходить, це безхозний люк», - заявив заступник голови Хортицької РДА Дмитро Буд.

То ж поки чиновники кивають одне на одного, постраждалий хлопець бореться за життя. Операція минула добре, у дитини є шанси. Однак наскільки пошкоджений його мозок – стане відомо, коли Михайло прийде до тями.

«Я буду добиватися, щоб ті, за ким числиться ця територія, були покарані», - підкреслює матір хлопця Катерина.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення