Гучна справа депутата-стрільця: суд звільнив його, а родина постраждалого боїться помсти (відео)

Скільки можна отримати за стрілянину і поранення людини, якщо ти звичайний українець? Щонайменш – років із п’ять. А якщо ти українець надзвичайний? Наприклад, твоя дружина – донька мера, а сам ти – депутат міськради. У Вінниці оголосили вирок депутатові Могилева-Подільського, який також є зятем міського голови. 32-річного Сергія Шевчука судили за замах на вбивство: він розстріляв свого знайомого ровесника. Поранений вижив, а Феміда зрештою визначилася із вердиктом. І повірте – такої розв'язки ви точно не спрогнозуєте.

Гучна справа депутата-стрільця: суд звільнив його, а родина постраждалого боїться помсти (відео)

Розв'язки цієї історії прикордонний Могилів-Подільського очікував цілий рік. Коли на одній з вулиць приватного сектору райцентру з пістолета розстріляли 31-річного Олександра Коломійця, той гучно заявив: убити його хотів депутат міської ради та зять міського голови Сергій Шевчук.

«Це не були ігри – це був безпосередній замах на мене», - сказав Олександр Коломієць, який отримав поранення.

Журналістам теща потерпілого навіть показала прострілені ворота:

Олександра серйозно поранили двома пострілами. Одна куля застрягла в тілі, інша пройшла навиліт.

Тоді ніхто не міг повірити, що поліція візьметься розслідувати цю історію. Бо усі попередні витівки мажора-стрільця йому завжди сходили з рук.

«Не пам'ятаю, скільки років тому, він у мого сина стріляв на дискотеці. У груди. Кулю в лікарні витягали», - розповіла Світлана Рудевич, яка чула стрілянину.

Боявся до поліції звернутися і Олександр, поки не втрутилися «Надзвичайні новини». Відтак, інцидент з хуліганства перекваліфікували за більш тяжкою статтею – замах на убивство.

«Завдяки тільки вашому каналу, що люди дивляться цей канал, у нашому місті був розголос цієї справи. Не мають права стріляти по людях, і не мають права вирішувати, кому на сьогоднішній день жити, а кому не жити», - каже Тетяна Глущак, теща пораненого Олександра Коломійця.

У листопаді Сергія Шевчука беруть під варту, а до цього часу дружина розстріляного Олександра з двома маленькими дітьми переховувалися на різних адресах. Бо просто боялися за життя. Коли ж на депутатові замкнулися кайданки, боятися почали вже його впливові родичі.

«Вони нам пропонували кошти, компенсацію, яка нам від них не потрібна. Пропонували велику суму, навіть дуже велику», - розповіла теща пораненого.

постраждалий Олександр Коломієць

Вирок суду для депутата Могилева-Подільського Сергія Шевчука

Колегія суддів – рівно за рік після стрілянини – готується оголошувати вирок. У обвинуваченого група підтримки: дружина, теща та двоє братів. Сергій Шевчук провів вісім місяців у СІЗО, але так і не визнав своєї вини. І вся рідня сподівається: чоловіка виправдають.

«Я вважаю, було зібрано достатньо доказів щоб визнали, що він до цього непричетний, до цього інциденту», - заявила дружина депутата, дочка мера Могилева-Подільського Христина Шевчук.

Прокуратура попросила максимум: 10 років позбавлення волі. Сергій Шевчук слухає свій вирок у клітці для підсудних і відверто нервує. Утім, рівно до того моменту, коли суддя починає перераховувати білі плями у слідстві. Далі ж все починається як по маслу, і зрештою – шокуючий вердикт: виправдати.

«За вказаним обвинуваченням Шевчука слід виправдати, оскільки стороною обвинувачення не доведено, що кримінальне правопорушення вчинено обвинуваченим», - виголошує суддя Вінницького міського суду Ірина Курбатова.

Сергія Шевчука, депутата і зятя мера, просто у залі суду звільняють з-під варти. Одразу – в обійми дружини. Виправданий та звільнений депутат згадувати подробиці рокового для себе дня не хоче.

«Це все було сфабриковано потерпілим», - переконує виправданий депутат.

«Ми вважаємо, що це заздрість. Більше нічого говорити не будемо. Тому що у нас хороша сім'я. Я радий, що справедливість перемогла», - каже Шевчук після звільнення у коридорі суду.

Сергій Шевчук і Христина Шевчук

Прокурор теж не надто красномовний.

«Я нічого коментувати не буду. Звертайтеся до прес-служби, до прокуратури області», - заявив прокурор Вінницької обласної прокуратури Олександр Карнаух.

Постраждала сторона просто приголомшена вердиктом Феміди. Тепер кажуть: всі слідчі пробіли коїлися навмисно, щоби догодити меру Могилева-Подільського і дати волю його зятеві.

«Підкоряються нашому меру міста, і вони зробили так, щоб жодного доказу не було», -каже теща пораненого Олександра Коломійця.

Їхня подальша доля вже визначена – тинятися інстанціями та намагатися оскаржити вирок в апеляції. Під яким тиском у цей час перебуватимуть залякані жертви 32-річного мажора с депутатським мандатом – невідомо. Як і те, чи не доведеться їм знову тікати і переховуватися. Бо в місті – інші господарі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
Загрузка...

Більше новин