Як не набрати зайву вагу вдома під час карантину: 5 правил

​Самоізоляція і карантин залишаються найефективнішими на сьогоднішній день методами стримування пандемії коронавируса.

Як не набрати зайву вагу вдома під час карантину: 5 правил

Втім, є одна проблема: за час карантину можна істотно поправитися. Рухаємося менше, а спокус більше, та й перекуси через нудьгу теж ніхто не відміняв.

Як зберегти фігуру і не набрати зайву вагу під час карантину і самоізоляції, дізнавайтеся в матеріалі "Надзвичайних новин".

Склянка води зранку

Стакан води з самого ранку - один з способів, який допоможе «розбудити» ваш метаболізм. Крім того, вода заповнить простір шлунка і за сніданком ви з'їсте менше.

Не пропускайте сніданок

У перший час після підйому ви обов'язково повинні поснідати - таке непорушне правило. Перша ранкова трапеза допоможе підтримувати здоровий рівень цукру в крові, підштовхне обмін речовин і зробить його більш активним, а ще - допоможе вам не перекушувати протягом першої половини дня і спокійно дочекатися обіду.

Більше гуляйте

Під час карантину можна гуляти - головне робити це в місцях, де людей небагато і є можливість зберігати безпечну дистанцію. Якщо недалеко від вашого будинку є парк, сквер або набережна, ви цілком можете щодня виходити на прогулянку. Головне - будьте обережними при виході з будинку: не торкайтеся дверних ручок і поверхонь голими руками, натискайте на кнопки ліфта зубочисткою або сірником, не торкайтеся до обличчя руками під час прогулянки, а після неї відразу ж вимийте руки.

Складіть графік тренувань

Домашні тренування - прекрасний спосіб підтримувати потрібний рівень активності. Складіть графік і обов'язково намагайтеся його дотримуватися. Якщо не довіряєте собі, домовтеся з друзями, щоб вони віддалено контролювали вас.

Контролюйте апетит

Всякий раз, коли відчуєте голод, робіть паузу. Випийте трохи води та не намагайтеся таким чином «зажувати» нудьгу, стрес або тривогу.

загрузка...

Більше новин