Як виглядають двійники президента Росії

Обозреватель

У понеділок, 7 жовтня, президенту Росії Володимиру Путіну виповнюється 67 років. На просторах інтернету вже давно побутує думка, що його вже немає на світі, а посаду глави Кремля обіймають численні двійники. Також дехто припускає, що справжній Путін живе на Заході.

Як виглядають двійники президента Росії

Слід зазначити, що підміняти загиблого лідера двійником було звичайною справою у Візантії та в середньовічній Японії. І сьогодні це явище – вельми затребуване. Зокрема президенти користуються послугами "клонів" з метою безпеки.

Експерти вже неодноразово помічали, що у Путіна розрізняються мочки вух, підборіддя, лінія росту волосся, відрізняється межі брів. І якщо форму обличчя ще можна пояснити хірургічними процедурами, ботоксом та іншими втручаннями, то решта нюансів є вельми підозрілою.

Двійники Путіна

Ще один момент у зовнішності президента РФ – родимка тілесного кольору на лівій щоці. Багато хто впевнені, що вона змістилася ближче до вуха, хоча цей момент помітити можуть не всі.

Двійники Путіна – про яких відомо

Більше того, в мережі навіть є таблиця двійників Путіна, де стверджується, що їх лише шість, хоча за останні роки їхня кількість могла й зрости.

В "оригіналу" – рухливі губи, мигдалеподібні очі. Є також "Говорун", який нібито озвучував президента у 2013-2015 роках. "Удмурта" називають найневдалішою підробкою Путіна.

Ще одного двійника обізвали "Кучмою" – власник пухкого підборіддя з'явився у Санкт-Петербурзі 16 березня 2015 року на зустрічі із президентом Киргизії. Ще його впіймали на метелянні ногами.

Ще одного – "Дипломата" – було помічено 5 березня 2015 року на зустрічі з прем'єр-міністром Італії. Кажуть, що у нього молодецьке підборіддя.

загрузка...

Більше новин