Київська ялинка стала п’ятою за красою в Європі (фото)

Головна новорічна ялинка України посіла п'яту позицію в рейтингу найкрасивіших ялинок Європи. Про це повідомляється на сайті European best destinations (EBD).

Київська ялинка стала п’ятою за красою в Європі (фото)

1 місце – Вільнюс, Литва

Перше місце посіла головна ялинка Литви. Її висота 27 метрів, складається вона з 6 тисяч гілок. Прикрашена ялинка гірляндами довжиною у 5 кілометрів.

2 місце – Прага, Чехія

European best destinations (EBD) називає Прагу вкрай романтичною під час різдвяних та новорічних свят. Ялинка встановлена біля Собору. На площі поруч - концерти під відкритим небом та різдвяний ярмарок.

3 місце – Страсбург, Франція

Страсбург є одним з ідеальних місць для святкування Різдва і Нового року. Це одна з найбільших ялинок в Європі і одна з найкрасивіших.

У столиці Різдва традиційно відбувається різдвяна ярмарка зі спокусливою випічкою та глінтвейном.

4 місце – Кельн, Німеччина

Різдвяний ярмарок на площі, де встановлена ялинка, вважається одним з найкрасивіших в Європі. Він щороку приваблює мільйони відвідувачів з усього світу.

5 місце – Київ, Україна

Столиця України – ідеальне місце для мандрівників, які шукають автентичність і традиції.

Зелена красуня на Софійській площі визнана однією з найкрасивіших різдвяних ялинок в Європі. Це справжнє дерево, прикрашене десятками кілометрів гірлянд.

В Києві проходить не один, а кілька різдвяних ярмарок. На Софійській площі різдвяний ринок відкритий для відвідувачів з 19 грудня по 13 січня.

6 місце – Рим, Італія

Рим - ідеальне місто для Різдва. Відрізняє його від інших міст те, що вулиці його переповнені священиками, єпископами, архієпископами. Саме місто виглядає надзвичайно живим та святковим.

7 місце – Відень, Австрія

Кількість туристів на різдвяні свята до Відня щороку зростає.

У Відні цьогоріч проходить декілька різдвяних ярмарок. Скрізь на вулицях - десятки гірлянд з блискучими вогнями.

8 місце – Будапешт, Угорщина

У Будапешті ялинка встановлена перед парламентом Угорщини.

Щороку на різдвяні свята угорська столиця чимало інвестує в оздоблення ілюмінацій. Саме тому Будапешт справді чарівний, і в ньому наповну відчувається дух Різдва.

9 місце – Інсбрук, Австрія

Різдвяна ярмарка на головній площі Інсбрука є однією з найромантичніших у Європі. Це справжній рай для маленьких і дорослих, які вибирають на площі оригінальні різдвяні подарунки ручної роботи, або ж частуються солодкою різдвяною їжею та глінтвейном.

10 місце – Брюсель, Бельгія

Магію Різдва у столиці Бельгії зустрічають на головній площі Гранд-Плас. Будинки, що оточують площу з усіх боків рівним квадратом, являють собою найвеличніші шедеври світової архітектури під відкритим небом. Святкова підсвітка вражає.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення