На Київщині колектори вигнали на вулицю сім’ю з трьома маленькими дітьми (відео)

На Київщині сім'я з шести осіб, серед яких троє маленьких дітей та жінка-інвалід, хвора на рак, опинилася практично на вулиці. Кредит цієї родини, взятий для придбання будинку, колектори взяли на себе і без жодних попереджень продали будинок, де проживають люди.

На Київщині колектори вигнали на вулицю сім’ю з трьома маленькими дітьми (відео)

10 років тому бізнесвумен Тетяна взяла кредит на придбання будинку, що на Петропавлівській Борщагівці. Але в 2014 році жінка захворіла на рак легенів, і тепер вона прикута до ліжка.

У будинку, окрім неї, проживає дочка з чоловіком та трьома дітьми, з яких найменшому всього півтора року. Через тяжку хворобу матері Наталя пішла оформлювати спадщину, звідки й дізналася, що їхній будинок давно продали.

«Невідомо, хто це зробив. Хочуть залишити нас із дітками на вулиці. Вийшло так, що я живу в чужому будинку, хоча завжди думала, що він наш», - каже Наталя.

Угода продажу їхнього будинку оформлена ще 30 серпня 2016 року, а документ про купівлю-продаж візував нотаріус. Сума кредиту становить 150 тисяч доларів. Після кількох стрибків курсу родині довелося виплатити більше півмільйона гривень, і виявилося, що борг у банка викупили колектори.

«Було рішення суду, призначили нам суму 640 тисяч, але тоді до нас ніхто не з’являвся, не телефонував», - каже Наталя.

Колектори без жодних повідомлень та поперереджень продали будинок без участі законної власниці. Журналістам «Надзвичайних новин» вдалося розшукати фінансову компанію, яка перекупила кредит родини. Спершу там відмовлялися говорити з журналістами, але потім таки знайшли досить оригінальне пояснення.

«Наразі фінансова компанія «Довіра та гарантія» не є кредитором та іпотекодержателем за договором», - сказав представник фінансової компанії Олег Андреєв.

Але у витягу з Держреєстру зовсім інші дані. У документі власником боргу і досі є саме ця фінансова компанія.

Ще одна учасниця шахрайського продажу квартири з трьома неповнолітніми дітьми - приватний нотаріус. Журналісти «Надзвичайних новин» знайшли її офіс, але саму Світлану Гембарську за кілька днів зустріти в ньому не пощастило.

Тим часом, за розслідування справи взялися в обласній прокуратурі.

«Було здійснено відчудження майна поза волею власника. Наразі йде перевірка фактів підроблення документів, зокрема у зв'язку з тим, що це всі рішення не приймались виконавчою службою. Органи нотаріальноїї служби, органи Держреєстрації, органи служб, особові товариства також будуть перевірені на ознаки складу злочину», – говорить прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею «шахрайство». Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Однак родина Наталі змушена жити у постійному страху: як тільки журналісти «Надзвичайних новин» знайшли фінансову компанію, яка нібито не має стосунку до продажу будинку, як справжній власниці почали телефонувати з погрозами: мовляв, її з дітьми виженуть на вулицю коли заманеться, і жоден прокурор не завадить.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення