Справа овідіопольського різника: хто входив у «чорний список» жертв (відео)

Чоловіка, який убив, а потім спалив жінку та її 2-річну доньку, затримали. Як виявилося пізніше, підозрюваний склав «чорний список» тих, кому він мав помститися за образу. Крім того, він планував скоїти масове вбивство і в самій Одесі.

Справа овідіопольського різника: хто входив у «чорний список» жертв (відео)

Вбивцю на слідчий експеримент привели у касці та бронежилеті, аби його не вбили ще до початку суду.

На місці злочину підозрюваний спокійно розповідає, як убивав господиню будинку, а в сусідній кімнаті її 2-річну доньку. Обом жертвам злочинець повідрубував голови, підпалив тіла та втік на вантажівці. Від правоохоронців переховувався майже добу.

Вранці наступного дня після вбивства злочинця вже шукали 600 правоохоронців та не менше сотні активістів, однак пошуки не приносили результатів. Надії знайти головоріза не було вже і в правоохоронців, однак втікач сам вийшов на пошуковий загін.

«Нацгвардія, поліція, були створені підрозділи, які займалися пошуками даної особи», - каже учасник розшукової операції Євген Кочурін.

«Одразу наділи кайданки, доставили його в райвідділок. Не був озброєний, у нього куртка була вся обірвана, спав десь у якихось кущах», - каже заступник командира полку Національної гвардії Володимир Шершняков.

Злочинця звати Дмитро, він працює водієм вантажівки і живе в охайному будинку з дружиною та сином-четвертокласником. Місцеві кажуть: цей будинок збудував самотужки, та ще й теплицю зробив на дворі.

Будинок, в якому проживає

«Ми на нього ніколи не могли подумати поганого. Спокійний, хороший, привітливий. Ніколи я його п’яним не бачив», - каже сусід різника Петро.

Люди також розповідають: у день вбивства цього чоловіка ніби перемкнуло. Опівдні Дмитро жорстоко побив свого сусіда. Для цього він спеціально прийшов до нього на роботу і щось твердив про список людей, яким він має помститися.

«Він сказав, що я у нього в списку»,- розповідає Олександр.

Побитий

У «чорному»списку опинились зарубані жінка та дівчинка. У поліції підтверджують, що мотив різника - помста, але мстився він не самим жертвам, а чоловіку загиблої.

«Якби ми його не зупинили, були б ще жертви. Ми так припускаємо. Причому не тільки в Овідіополі, а й можливо в Одесі. Він казав, що хотів, щоб вся Одеса боялась», - говорить начальник ГУ НП в Одеській області Дмитро Головін.

Злочинець планував масове вбивство в Одесі: збирався давити пішоходів на вантажівці. Так само, як терористи, які влаштували атаки у Ніці та Берліні.

Нагадаємо, ввечері 29 грудня в Овідіопольському районі, що на Одещині, чоловік убив матір та доньку і відрізав їм голови, після чого підпалив будинок, аби приховати свій злочин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
Загрузка...

Більше новин