Упаковка товару як невід’ємна складова бренду

Майже для кожного з нас, візуальне сприйняття, грає дуже важливу роль. Мало відомим компаніям важко зрозуміти, як залучити до себе увагу завдяки упаковці товару.

Упаковка товару як невід’ємна складова бренду

Те ще є розроблений логотип, то ще не все. Про це повинні пам’ятати як виробники продуктів, так і інтернет-магазини, які перш за все, виділяються завдяки нестандартній або просто привабливому пакуванню замовлення, на відміну від запеклих конкурентів, які не вважають все це за потрібним.

Якщо Ви прагнете бути успішним, то Ви маєте попіклуватись про те, щоб бренд відрізнявся від конкурентів і не забувати про те, що якісна упаковка товару має бути ефективним засобом виразу и робити доречний акцент на цьому.

Адже, зрозуміло, що покупець прийшовши до Вас за продуктом, бажає задовольнити свої певні проблеми та отримати максимальне задоволення від того, що він придбав. Про це Ви повинні думати в першу чергу, за для того щоб клієнт забажав прийти до Вас ще раз.

Основні переваги якісної упаковки

Будь-який Ваш прояв піклування про покупця та якісного підходу до діла плюсує Вам додаткові бонусні бали в його очах.

  1. Перше враження. Дивлячись на досвід своїх конкурентів, Ви можете помітити, що дійсно, цікава та продумана упаковка — це один з кращих методів залучити увагу клієнта після отримання покупки та сформувати позитивне враження, яке він на довго зможе запам’ятати.
  2. Можливість відокремитись від конкурентів. Перш за все, упаковка дає можливість клієнту ідентифікувати свій товар від схожих інших, та звичайно дає можливість звернути увагу на свій бренд навіть після того як Ви придбали той чи інакший продукт. Це зрозуміло, що якщо Ваш конкурент загортає свій товар у простий поліетиленовий пакет, то Ви можете упакувати продукт у фірмову коробочку чи фірмовий пакет на якому будуть зображені логотип та адреса магазину.
  3. Вираз індивідуальності. Наприклад, якщо ви намагаєтесь реалізувати елітну та недешеву продукцію, то і для упаковки продукту треба використовувати найкращі та якісні матеріали, які будуть вигідно підкреслювати Ваш статус. Скажімо, якщо предметами Вашої реалізації є косметика, то звичайно Ви можете покласти товар у пакет, (але не забувайте про унікальність та матеріал який будете для нього обирати), а можете використати елегантний мішечок, це буде цікаво та незвичайно.
  4. Інформативна частина. Коли Ви чи Ваші працівники будуть упаковувати товар, подбайте про те, щоб до упаковки та самого продукту обов’язково докладали, так званий, буклет в якому будуть зазначені головні рекомендації до застосування від виробника. Або за для того, щоб ще раз про себе нагадати, ви можете покласти в упаковку візитну картку зі зворотнєю адресою та додатковою контактною інформацією.
  5. Засіб унікального впливу. Людина, на своїй підсвідомості, приділяє якомога більше уваги візуальному сприйняттю. То слід пам’ятати, що упаковка товару грає не останню роль в просуванні бренду на нинішнім ринку. Можливо Вам вдасться зробити зображення свого лого, адреси сайту, електронної пошти та інші контактні дані підприємства, та зробити це таким чином, щоб на Вас звертали увагу знову та й знову.

Упаковка товару. Якістний дізайн

Імідж та ідея розвитку

У зв’язку з тим, що конкуренція з кожним днем все більшає, питання упаковки стає все більш поширенішим, ніж це було раніше. Якісну та цікаву упаковку не здатен викинути вдячний покупець, особливо якщо на ній присутній Ваш логотип та адреса сайту. Скоріш за все, клієнт придумає, як дану упаковку можна буде ще застосувати. І навіть якщо продукту Вашого вже у клієнта не буде, Ваша реклама на упаковці буде й далі працювати.

Якісне оформлення упаковки продукту виражає нестандартний підхід та підкреслює унікальність підприємства. Але ніколи не забувати про те, що під час погоні за гарним зовнішнім виглядом Ви не повинні втратити якість. Покупець повинен транспортувати свою покупку у цілості та зберегти все в належному вигляді.

загрузка...

Більше новин