Вбивство 2-річного хлопчика вітчимом: справа набирає нові оберти

​​Чоловік зізнався у вбивстві прийомного дворічного сина. Потім відмовився від показань, втім вирок отримав – 10 років за ґратами. Але вже через три з половиною роки його випустили на свободу.

Вбивство 2-річного хлопчика вітчимом: справа набирає нові оберти

Історія вбивства хлопчика вітчимом набирає нових обертів. Олександр Балакірєв вийшов на свободу за так званим "законом Савченко", про що прокуратурі не повідомили, і тепер правоохоронці намагаються Балакірєва запроторити за ґрати знову.

На суд мати вбитого Діми приходить разом з біологічним батьком хлопчика. Христина помітно хвилюється. Каже, що досі не оговталася від втрати сина. Переживає за своє життя і життя старшої доньки. Каже, погрози отримувала через соцмережі.

"Писав він про те, щоб я менше свого рота відкривала на суді, якщо я хочу жити", – розповідає Христина Дьяченко, мати вбитого хлопчика.

Впевнена, що погрожував їй вбивця сина. Олександр Балакірєв в СІЗО відсидів три з половиною роки з 10 призначених судом. Чи піднімав співмешканець раніше руку на її дітей – Христина сьогодні згадувати не хоче.

Тоді слідство довело, що вітчим кілька разів ударив дворічного Дмитрика, тому що той вередував. А з СІЗО Олександра Балакірєва відпустили за так званим "законом Савченко" і за те, що, мовляв, став на шлях виправлення. Щойно Балакірєв опинився на волі – учасники АТО, які стежать за цим гучним судовим процесом, взяли під охорону старшу сестру загиблого хлопчика.

"Мати сказала, що коли дівчина дізналася, що цього негідника випустили, то звичайно вона була дуже налякана. Дитина постійно знаходиться під охороною", – говорить Павло Тука, ветеран АТО.

Намагалися військові поспілкуватися і з самим Балакірєвим, але той всіляко уникає зустрічі. Живе з батьками.

Мати засудженого не хоче відчиняти двері, бо налякана. Каже, коли суд відпустив Олександра з СІЗО – вікна в квартирі розбив з друзями біологічний батько загиблого хлопчика. Сина, запевняє, вдома немає. Його провину заперечує і нагадує висновки експертизи про те, що травми Діма отримав за тиждень до смерті. Це підтвердила і мати загиблого.

"У перших свідченнях вона говорила, і дівчинка її підтверджувала, що дитина потрапила під машину. Вона цей факт приховала, дитину до лікаря не повела", – говорить Віра Балакірєва, мати Олександра.

Як розповіла Віра Семенівна, у її сина до зустрічі з Христиною серйозних стосунків не було. Працював економістом у Міністерстві внутрішніх справ. Нерідко бував у відрядженнях.

Мати загиблого хлопчика Христина Дьяченко прожила з обвинуваченим Олександром Балакірєвим в будинку, де сталася трагедія, кілька місяців, сусіди нічого поганого про сім'ю сказати не можуть.

Пізніше квартиру, де сталася трагедія, сім'я Балакірєвих продала.

"Я сподіваюся, що переможе хоч якась справедливість мінімальна, що повернуть назад на розгляд, що хоча б повернуть той початковий термін в 10 років", – говорить Христина Дьяченко, мати вбитого хлопчика.

Чи повернуть Балакірєва за ґрати – суд почне вирішувати в наступному місяці.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення