Випадок з непокараним "мажором" демонструє відсутність справедливості в державі - журналіст

​На ФБ-сторінці Генпрокурора Юрія Луценка ви знайдете сотні фотографій з переможними реляціями. Чергові хабарники, корупціонери і т.д. Немає там тільки одного фото.

Випадок з непокараним "мажором" демонструє відсутність справедливості в державі - журналіст

Про це пише на своїй сторінці журналіст-розслідувач Дмитро Гнап і додає фото Станіслава Толстошеєва, винуватця ДТП, в результаті якого загинула жінка.

За словами Гнапа, рівно рік тому прокуратура Києва закрила проти нього провадження, визнавши неосудним за станом здоров'я. Через широке суспільне обурення таким вчинком прокуратури, речниця Луценка Лариса Сарган швиденько заспокоїла ФБ-спільноту: "Генпрокурор доручив відновити провадження. Винні будуть притягнуті до відповідальності! Справедливість буде відновлена!"."Рівно рік тому написала ці слова пані Сарган.

"Що сьогодні?" - спитаєте ви. Нічого. Якщо раніше раз на три місяці я направляв запити в прокуратуру, і мені відповідали, що розслідування триває. То останнім часом вони припинили навіть надавати відповіді на запити. Всупереч закону. Я направив один запит в липні. Тиша. Потім в серпні - у відповідь тиша", - написав Гнап і додав:"Зрештою, нещодавно я таки додзвонився до прес-служби прокуратури Києва, де мені вдалося видряпати хоч якусь відповідь по цій справі:- Розслідування триває, - кажуть в прокуратурі. - Ми хочемо залучити тепер спеціалістів Міністерства охорони здоров'я, щоб вони вирішили чи був Толстошеєв осудний на момент ДТП. А може... - додали - будемо ще й шукати фахівців за кордоном!

"Я вже це бачу: через 70 років, 93-літнього Стаса Толстошеєва, як старого нацистського злочинця на інвалідному візку завозять до зали суду, де над ним нарешті здійсниться правосуддя. Не раніше. Бо прокуратура, як муха в карамелі заплуталася у фальсифікаціях. І тепер не знає, як з цього виплутатися. За моїми даними, все це нагромадження брехні почалося з того, що експертиза крові Толстошеєва на алкоголь та наркотики була сфальсифікована. І в перший день після аварії слідчі заявили, що він чистий. - Ну то раз він чистий, то як аварія сталася? - Еееее...Знепритомнів за кермом. Він же епілептик! - кажуть слідчі.- Ну якщо епілептик, то як він права отримав? Це ж злочинна недбалість! - Еееее....Кхе-кхе-кхе... Ну, може такий епілептик, що раніше й не знав, що епілептик. Тільки в момент аварії став епілептиком! - кажуть прокурори.Ось так ганебно викручується тепер вся прокурорська піраміда. Бо якщо їм визнати, що Толстошеєв був під дією наркотиків чи алкоголю, тоді доведеться не тільки спростовувати свої ж попередні заяви. А й заарештувати кількох прокурорів, слідчих та експертів, які раніше підписали попередню експертизу крові. І судити їх за посадове підроблення. А заодно з ними і прокурора Києва і Генпрокурора за те, що всю цю ганьбу покривали. Тому і викручуються тепер пов'язані одним спільним посадовим злочином", - пише журналіст-розслідувач.За словами Гнапа, Толстошеєв, напевне, не найкривавіший зловмисник в історії України. Але його випадок яскраво демонструє відсутність справедливості в державі сьогодні. Відсутність принципу невідворотності покарання. А також, при рішучості правоохоронців в інших випадках може бути ще й вибірковість правосуддя."Бережіть себе. Бо випадок Стаса - ще й добрий сигнал для інших мажорів: "Всьо будєт ха-ра-шо!", - додає Гнап.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення