Поліція затримала вбивцю жінки та її маленької дитини на Запоріжжі (відео)

Костянтинівка - село під Мелітополем. Люди тут шоковані: вбита молода матір з її дворічним сином

Поліція затримала вбивцю жінки та її маленької дитини на Запоріжжі (відео)

На пошуки вбивці були кинуті кращі співробітники поліції. І фактично за добу головний підозрюваний був затриманий. Ним виявився родич вбитої - син колишнього чоловіка. Відтак, своїй маленькій жертві - дворічному Кирилу - він доводився зведеним братом

Жертва, звісно ж, знала свого вбивцю. І, ймовірно, сама впустила родича кривдника в дім. А там вже чоловік, цинічно, заради наживи, розправився із жінкою та хлопчиком.

Валерія - так звали убиту жінку - переїхала до села близько трьох років тому. До того часу жила у Мелітополі. Сина виховувала одна. Жили на дитячі виплати та тимчасові підзаробітки.

Про те, що з дочкою щось сталося, запідозрила її мати. Валерія кілька днів не відповідала на телефон, а вдома її не було.

Тоді жінка звернулася до поліції. Під час обшуку копи виявили тіла жертв. Жінка та її син були жорстоко зарізані і заховані у диван.

Підозрюваному родичу - двадцять п'ять. Раніше він був засуджений за крадіжку. Останнім часом перебивався тимчасовими заробітками.Слідство припускає: ооблива жорстокість, з якою він вбивав жінку та немовля, може свідчити про психічне захворювання злочинця

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення