Водій, який у п'яній ДТП, вбив двох дівчат, отримав 10 років ув'язнення
Після страшної аварії у Василькові минуло майже півроку. Здавалося б на місці трагедії про неї мало що нагадує, окрім янголяток на місці вбивства дітей Шокуючи кадри цієї трагедії побачила вся країна. На дівчаток, що йшли по тротуару, наїхала автівка
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55