У Харкові засудили водія-наркомана, який збив людину на "зебрі"

Море крові та розірвана на шматки людина. У Харкові судили водія-наркомана, який збив людину просто на зебрі. Експерти підтверджують - чоловік був під кайфом, а його БМВ летіла не менше ста сорока кілометрів за годину

У Харкові засудили водія-наркомана, який збив людину на "зебрі"

Щоб урятувати вбивцю від розправи, поліції довелося розганяти пів тисячі містян газом! Який же вирок оголосить йому тепер гуманний український суд?

Це - лічені хвилини після жахливої аварії. Понівечене тіло вже прикрили картоном.Розбите БМВ оточують люди. Натовп звіріє! Вимагають самосуду!Усе це жахіття відбувалося півроку тому. Десята вечора, спальний район Харкова. Будівельник Степан Кобець вийшов прогулятися до кіоска. Йому було 52.

На такій швидкості авто - наче гарматне ядро. Удар розриває пішохода на шматки.Саму іномарку розкручує, машина зносить металеву огорожу. Водій живий. І жодної подряпиниНатовп лютує. Тут уже півтисячі людей. Аби стримати їх, копи задіяли 20 екіпажів. Водія бумера ховають спочатку у швидкій, а потім у патрульному авто. Месники йдуть у рукопашну.

Він зі звичайної робітничої родини. Авто у молодика стареньке, від БМВ - одна назва.Слідство та судові засідання розтяглися на шість місяців. Експерти з'ясували: наркотик у його крові - то був кодеїн. А ще вирахували справжню швидкість, на якій авто пошматувало пішохода.І ось лунає вирок.

Сім років колонії - це на рік менше максимального терміну за статтею.Також задоволено позивні вимоги потерпілої та стягнуто з обвинувачуваного більш ніж півмільйона гривень

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення