На Закарпатті шукають школярку: села до хлопця в машину і зникла

СЕГОДНЯ

Правоохоронці Ужгородського районного відділення поліції розшукують 14-річну мешканку села Холмок. Школярка п'ять днів тому виїхала з будинку разом зі своїм знайомим і на зв'язок не виходить

На Закарпатті шукають школярку: села до хлопця в машину і зникла

"У поліцію із заявою про зникнення доньки звернулася 34-річна жителька села Холмок. Жінка повідомила, що її 14-річна дочка Аніта Кадет 6 грудня близько 19:00 села в автомобіль свого знайомого і поїхала з дому в невідомому напрямку", - повідомляють в поліції.

Мобільний телефон дівчинки вимкнений, зв'язку з нею немає. Правоохоронці звертаються з проханням до всіх, хто може володіти інформацією про місцезнаходження підлітка, повідомити про це до найближчого відділення поліції або за телефоном "102".

Нагадаємо, в поліції озвучили ряд порад для батьків. По-перше, необхідно повідомити в поліцію про зникнення дитини протягом перших двох годин.

Крім того, батьки можуть передати інформацію про зниклого дитину Службі розшуку дітей "Магнолія" за номером 116 000, а якщо дитина зникла в Європі - то за єдиним європейським номером 116111. Також слід обов'язково сповістити місцеву поліцію.

Також ми повідомляли, що поліція почала використовувати нові методи при пошуку зниклих дітей і підлітків. У столиці киянам розсилають СМС, а інформацію про зниклих підлітків публікують в соцмережах

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин