Пішли до школи та зникли: на Київщині шукають двох дітей (фото)

До поліції звернулася мешканка села Рогозів, що на Бориспільщині. Жінка повідомила, що зникли її 14-річна донька Герасименко Христина та 12-річний син Герасименко Віктор. Відомо, що діти покидають домівку не вперше. Зранку 24 лютого пішли до школи, проте на заняттях так і не з’явились.

Пішли до школи та зникли: на Київщині шукають двох дітей (фото)

На пошуки дітей орієнтовано всі наряди поліції Київської області та столиці, громадськість. Пошукові заходи тривають.

ПРИКМЕТИ Христини Герасименко: на вигляд 14 років, зріст 163 см, середньої статури, волосся темне, середньої довжини, обличчя кругле, очі блакитні. На шиї з правого боку три родимки.

ОДЯГНУТА: довга темно-зелена куртка з білим написом на спині, джинси чорного кольору, чорні кросівки. З собою має наплічник бірюзового кольору.ПРИКМЕТИ Віктора Герасименко: на вигляд 12 років, зріст 160 см., худорлявої статури, темне волосся, обличчя овальне, над верхньою губою родимка, очі зелено-карі.ОДЯГНУТИЙ: чорні штани, жовті кросівки, куртка червоного кольору з чорними смужками, шапка білого кольору з балабоном.

Шановні громадяни! Просимо при наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дітей повідомляти за номером спецлінії поліції "102".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення