Терміново: Допоможіть знайти дитину

Столичні правоохоронці розшукують 14-річну ТАРАСЬЯН АЛІСУ АНДРІЇВНУ. Дівчина зранку поїхала з дому на тренування і до цього часу не повернулася.

Терміново: Допоможіть знайти дитину

До Оболонського управління поліції звернулися батьки зниклої школярки. Вони повідомили: близько 9-ї години ранку їхня дочка поїхала на спортивне тренування, а через деякий час вони зв’язалися із тренером, який повідомив, що дівчини на заняттях не було.

Наразі її телефон знаходиться поза зоною досяжності. Востаннє сигнал мобільного зафіксовано у Святошинському районі столиці.У поліції з’ясували, що неповнолітня киянка раніше з дому не втікала та має позитивну характеристику в школі.

Прикмети: на вигляд 14-15 років, зріст близько 160 см, худорлявої статури, волосся чорне коротке, голубі очі, на підборідді - подряпина.Була одягнута у рожеві кросівки, сірий спортивний костюм, мала чорний рюкзак.

Якщо ви маєте інформацію про місцезнаходження ТАРАСЬЯН АЛІСИ, будь ласка, зверніться до Оболонського УП ГУНП в м. Києві за телефонами: 044-418-30-22, 044-418-36-54 (чергова частина) або 102.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення