У Києві шукають зниклого при загадкових обставинах Дениса Кожушко (відео)

​У Києві за дивних обставин зник бізнесмен Денис Кожушко

У Києві шукають зниклого при загадкових обставинах Дениса Кожушко (відео)

«У вівторок 4 жовтня Денис близько 10 ранку приїхав на роботу, — повідомила у „Фейсбуці“ його знайома Даша Дерская. — Взяв невелику суму грошей, щоб сплатити провайдеру Інтернет в сусідній будівлі банку (дві хвилини ходьби вздовж жвавого проспекту Бандери, або Московського — кому як зручно) і вийшов. При цьому залишив все — ключі від машини, документи, мобільний телефон і ноутбук. На годиннику було 10.05. З цих чотирьох цифр почався період невідання, який триває досі... Судячи з відео з камер відеоспостереження, у банк Денис не зайшов. Його слід губиться на п'ятачку біля заїзду в „Фоззі“ (це в „Городку“ на Петрівці)».Денис Кожушко є одним із засновників столичного коворкінгу «Сад» на Шулявці (коворкінг — популярна схема організації робочого процесу, при якій в одному робочому просторі відбуваються різні види діяльності).

«Молодий, успішний, світлий, енергійний, людина-душа, — характеризує товариша Даша Дерская. — Якщо хтось із вас у вівторок 4 жовтня в період з 10.08 до 10.25 проїжджав по проспекту Бандери біля „Городка“ і на авто має реєстратор, будь ласка, перегляньте відео і зателефонуйте за телефонами: (066) 287-57-97, (068) 957-62-52 (Руслан Терещук). Він вже які добу в режимі поліція—лікарні, морги—об'їзд всіх можливих і неможливих підворіть. Якщо ж хтось бачив Дениса у вівторок після 10.30, теж відразу набирайте. В той день Денис був одягнений у темні штани і чорний бомбер (як на фото). Також новини можна і потрібно повідомляти за телефонами: Вадим (050) 387-21-77, Діма (063) 280-80-70».

— В поліції відкрили кримінальне провадження, — повідомив старший брат Дениса Кожушко Вадим.

— На жаль, поки ніяких новин. Ми з Денисом зідзвонювалися вранці напередодні його зникнення. Домовилися зустрітися після обіду. Я не помітив нічого підозрілого.— Вашому братові не погрожували?— Наскільки я знаю, немає. У всякому випадком мені він про це нічого не розповідав.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення