В Одесі зникла дівчина. Родичі благають про допомогу

Анастасія Сергіївна Курдюкова 1994 року народження, ще 1 грудня вийшла з будинку на вулиці Чорноморського Козацтва та досі не повернулася. Родичі дівчини в соцмережах просять про допомогу в пошуках.

В Одесі зникла дівчина. Родичі благають про допомогу

«Телефон відключений, людина просто зникла. Може хтось бачив її в ці дні. Вона роздавала флаєри в різних районах міста, іноді біля торгових центрів, іноді біля дороги (рекламувала якусь автозаправку).

Ходила на Ланжерон або на Ярмаркову купатися на море (гартувалася). Одягнена була в синю плетену шапку, синє дуте пальто до колін, можливо в чорних спортивних штанях з смужками і рудих черевиках (модель на підборах Тімберленд)», - повідомляє сестра зниклої.

Прикмети: очі великі сірі, обличчя овальне, загострене підборіддя, волосся кучеряве русяве, зріст 165 см, статура худорлява, на правій руці (між пальцями) татуювання яскраво синього кольору слово «Love», внизу живота праворуч в області апендикса велике татуювання у вигляді кольорового банта, на спині вздовж хребта не завершена татуювання латиницею синього кольору.

Всіх, у кого є яка-небудь інформація про дівчину, просять телефонувати за телефонами 066-180-57-06, 093-147-50-65, 048-795-06-55 (Катя).

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення