100 найбагатших українців: з'явився рейтинг

Журнал Forbes Україна вперше після перезапуску склав рейтинг 100 найбагатших бізнесменів країни. Сукупні статки «Золотої сотні» перевищили $31 млрд. На першому місці опинився гірничо-металургійний магнат Рінат Ахметов. До списку доларових мільярдерів повернувся Петро Порошенко. Про це повідомляє Forbes.ru.

Статок гірничо-металургійного магната Ріната Ахметова журнал оцінив в $2,8 млрд.

Друге місце в списку найбагатших українців займає власник групи «Інтерпайп» Віктор Пінчук із $1,4 млрд. На третьому місці - Петро Порошенко з $1,4 млрд. Колишній президент України повернувся в список доларових мільярдерів після п'ятирічної відсутності. У 2014 році його статки оцінювалися в $1,3 млрд, в 2015 році американський Forbes перестав вважати його мільярдером. Тоді ж «Forbes Україна» оцінив стан Порошенко в $750 млн.

Всього в рейтингу вісім чоловік зі статком не нижче $1 млрд. Двоє займають одну сходинку - подружжя Олександр і Галина Герега, співвласники мережі гіпермаркетів «Епіцентр». Замикає список мільярдерів Ігор Коломойський зі статком в $1 млрд. Поріг відсікання в рейтингу - $95 млн. Номер 100 в списку отримав співвласник мережі супермаркетів «Таврія В» Борис Музальов.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення