104-літня жінка, яка перемогла коронавірус, назвала найефективніші ліки

Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронавірусу. Найкращими ліками довгожителька назвала шампанське. Про це повідомляє Daily Mail.

104-річна Джейн Коллінз потрапила в лікарню з новою коронавірусною інфекцією в кінці квітня. Всупереч побоюванням лікарів і родичів вона вилікувалася від COVID-19 всього за десять днів. Її виписали під оплески медперсоналу.

"Я вже повернулася і відчуваю себе добре. Ще трохи млява, але вже відзначаю своє одужання тортом і шампанським", - розповіла жінка.

Чоловік Коллінз, Джордж, помер в 58 років майже півстоліття тому. Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. У неї ніколи не було дітей. За словами рідних, Коллінз завжди була сильною духом і любила випити келих червоного вина або шампанського.

"У цьому і полягає її секрет. Не дивно, що їй вдалося пережити все, що випало на її вік. Думаю, вона нам всім ще покаже. Джейн завжди була з характером", - розповіла її внучата племінниця Сара Белмфорт
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення