10-річна дівчинка втекла з дому після сварки з вітчимом

На Рівненщині поліцейські за три години розшукали десятирічну дівчинку, яка пішла з дому після сварки з вітчимом. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

"За допомогою до поліцейських звернулася 35-річна матір 22 січня близько 17 години. Жителька села Заболотинці забила на сполох, коли її донька годину тому пішла з дому та не повернулася. Поліцейські негайно прибули на місце події та почали прочісувати навколишню територію, адже поруч із населеним пунктом знаходиться ліс і водойма. На щастя, дівчинку вдалося розшукати неушкодженою", - йдеться у повідомленні.

Дитину знайшли у літній кухні закинутого господарства за 150 метрів від місця проживання. Вона перебувала там разом із домашнім песиком. Жодних протиправних дій відносно малолітньої вчинено не було.

Правоохоронці доставили дитину до Млинівської лікарні, де після обстеження вона залишилась на ніч. А вже наступного дня повернули додому.

Ювенальні поліцейські з’ясували, що дівчинка виховується у багатодітній сім’ї. Подружжя має чотирьох спільних дітей та ще двох — від першого шлюбу жінки. Напередодні між вітчимом та 10-річною дівчинкою нібито виник конфлікт, після якого наступного дня вона вирішила втекти.

І хоч сім’я на жодних обліках не перебуває, однак відтепер за нею здійснюватимуть нагляд поліцейські, які повідомили про це і соціальні служби.

Наразі триває перевірка, поліцейські встановлюють усі обставини події. За її результатами вирішуватиметься питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення