10 секс-поз, в яких можна спалити найбільше калорій

Ви можете худнути з задоволенням, адже є визначені пози у сексі, які здатні спалити багато калорій. Про це повідомляє "Радіо Максімум".

Якщо бажаєте досягти максимального ефекту, то варто чергувати кілька поз під час сексу. Важливо враховувати особливості та побажання партнерів, а далі обрати пози для найефективнішого результату.

Дівчина зверху. Спалених калорій – до 190. Це найефективніша поза для схуднення, адже у ній чудово працюють ноги та сідниці.

"Тачка". Спалених калорій – до 150. В цьому акробатичному маневрі жінка втрачає досить багато кілокалорій.

Секс стоячи. Спалених калорій – до 145. Заняття любов'ю навстоячки спалює вдосталь кілокалорій.

Поза "лотос". Спалених калорій – до 140. Партнери сидять обличчям до обличчя, обвивши один одного ногами. Це тісне спілкування поглинає багато кілокалорій.

Вершниця. Спалених калорій – до 135. Улюблена поза багатьох чоловіків більш корисна для дівчат, адже вони спалюють при цьому кілокалорії.

Вершниця навпаки. Спалених калорій – до 135. Варіація на тему попередньої секс-пози теж ефективно працює для схуднення.

Ззаду. Спалених калорій – до 110. Популярна поза, при якій відбувається не тільки найглибше проникнення, але і втрата зайвих калорій.

"Акімбо". Спалених калорій – до 110. У цій позиції партнерка повинна розсунути ноги максимально широко, а на це піде не мало кілокалорій.

Місіонерська з піднятими стегнами. Спалених калорій – до 100. Традиційно – не означає неефективно. Невелика варіація звичної позиції й зайвих кілокалорій наче й не було!

Місіонерська. Спалених калорій – до 50. Розслаблення ніколи не працює на результат. Тут дівчина втрачає найменше кілокалорій.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення