Фінал хокейного турніру між 11-літніми хокеїстами клубів "Волгарь" та "Лада" в Тольятті закінчився масовою бійкою.
На кадрах з відео видно, як 11-літні хокеїсти щосили гамселять один одного. Однак що стало причиною бійки – невідомо. При цьому участь у сутичці взяли й запасні гравці, в тому числі й воротарі.
Для того, щоб допомогти суддям зупинити бійку, на майданчик також вийшли тренери команд.
Варто відзначити, що в Росії учасникам сутичок під час спортивних подій загрожує дисциплінарне покарання.
Драка 11-летних хоккеистов на турнире в Тольятти pic.twitter.com/GrvhGPqU0o
— Ivan Shitik (@Damassk) February 24, 2020
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55