В Одесі 13-річна дівчинка потрапила до реанімації внаслідок отруєння алкоголем.
Школярку з вкрай сильним алкогольним отруєнням ушпиталили до Дитячої міської лікарні №3, повідомляють одеські телеграм-канали.
За словами лікарів, дитина на момент доправлення до лікарні була в непритомному стані, а її стан оцінюється як тяжкий.
Відомо, що дівчинку забрала карета швидкої допомоги з вулиці Заболотного. Також повідомляється, що причиною отруєння є фальсифікатний алкоголь.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55