17-річний підліток загинув через мрію мати смартфон iPhone, який він хотів отримати злочинним шляхом.
Студент коледжу прагнув придбати телефон, але не мав грошей. Тоді він наважився на крадіжку — домовився про покупку гаджету через інтернет. Але на зустрічі вихопив його з рук продавця та спробував утекти. Хлопця затримали того ж вечора.
Перед допитом він покінчив життя самогубством, викинувшись із вікна багатоповерхової будівлі. Випадок стався у Москві рф.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55