18 грудня до Криму літали 32 літаки з 11 російських авіакомпаній

 Крим.Реалії

До аеропорту Сімферополь 18 грудня прибули і злетіли назад не менше 32 пасажирських авіалайнерів. Про це повідомляє моніторингова група BSNews та фонду «Майдан закордонних справ».

«Авіакомпанія «Аерофлот» виконала 10 рейсів до окупованого Криму.

Авіакомпанії «Оренбурзькі авіалінії» й «Уральські авіалінії» виконали по 5 рейсів до Сімферополя», – йдеться у повідомленні групи.

За їх інформацією, авіакомпанії «Донавіа», «Росія», «Глобус» і «S7 Airlines» виконали по 2 рейси до Криму.

По 1 рейсу до Сімферополя виконали авіакомпанії «Red Wings», «Северсталь», «Ікар», «ВІМ-Авіа». 23 рейси виконувалися за маршрутом Сімферополь-Москва, 4 рейси – до Cанкт-Петербурга.

2 рейси вилетіли до Сочі. По 1 рейсу літало до Ростова, Єкатеринбурга й Краснодара. Авіапольоти до Криму є порушенням статті 332-1 Кримінального кодексу України – порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

У березня 2014 року європейська організація з безпеки аеронавігації заборонила польоти до Криму, зокрема, до аеропортів Сімферополя й Севастополя. Відповідно до Конвенції IКAO про міжнародну цивільну авіацію, організація не визнаватиме будь-які односторонні декларації аеронавігаційного обслуговування над якою-небудь частиною українського повітряного простору, видані не українською владою. При цьому при виборі маршрутів, крім закритих, радять погоджувати їх із українським, румунським, болгарським та турецькими диспетчерськими центрами уникнення порушень у повітряному русі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення