200 тисяч дітей в Україні стали переселенцями, - ООН

 Лівий берег

На початок цього року свої будинки були змушені залишити понад 1.6 млн жителів України. Всього 215 тис. дітей були зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. Про це йдеться в доповіді дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

У звіті також сказано про те, що в 2015 році біженцями стали 300 тис. українців різного віку. На цей момент в Україні налічується 285 тис. міжнародних мігрантів віком до 18 років.

«Діти відчули на собі не тільки прямий вплив війни - фізичні та психологічні травми, але і її непрямий вплив: відсутність доступу до чистої води, антисанітарію і спалах інфекційних захворювань, таких як поліомієліт», - йдеться в повідомленні. За даними на кінець 2015 року Росія прийняла 315 тис. біженців, майже всі з них були з України. У звіті також сказано, що Україна займає третє місце серед країн із найбільшою кількістю емігрантів з показником 5 млн. осіб. Стільки ж іммігрантів приїхало в Україну з інших країн.

Окремий параграф доповіді присвячений фактам батьківської еміграції за кордон без дітей. Ідеться про 200 тис. дітей, які залишилися без одного з батьків, оскільки той виїхав на заробітки. Батьки здійснили грошових переказів своїм сім'ям в Україну на суму $9 млрд.

Згідно з доповіддю, у світі налічується близько 50 мільйонів дітей-біженців, 28 млн з яких втекли від війни, а 20 млн - ті, хто втік з дому через жорстоке поводження та злидні. Найбільше дітей втекли в Сирію і Афганістан, в Європі маленьких біженців найменше - 7% з 5,4 млн загальної кількості.

Нагадаємо, Мінсоцполітики в тестовому режимі запустило реєстр переселенців.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення