Американська велогонщиця Келлі Кетлін наклала на себе руки в 23 роки.
Тіло спортсменки було виявлено в її будинку в штаті Каліфорнія. Подробиці інциденту і причини самогубства не розголошуються.
Кетлін є триразовою чемпіонкою світу. Вона завоювала золоті медалі в командній гонці в 2016 2017 і 2018 роках. На Олімпіаді 2016 в Ріо американка виграла срібну медаль
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55