2-річна дівчинка врятувала матір від смерті (фото)

У британському місті Пул дворічна дівчинка врятувала свою маму від смерті. Малютка зуміла зняти блокування мобільного телефону матері, зайти в Facebook і повідомити про подію, пише Metro.

28-річна Саманта Мізен перебувала сама вдома з двома дітьми - 2-річною донькою Софією та 4-річним сином Ітаном. Несподівано у жінки стався напад і вона без свідомості впала на підлогу.

Софія, побачивши, що мамі погано і вона не подає ознак життя, не розгубилася. Дівчинка взяла телефон Саманти, доклала до екрану її палець і розблокувала гаджет. Потім вона зайшла в месенджер Facebook і по відеозв'язку зателефонувала бабусі Деббі Бейкер.

Малютка толком не змогла нічого пояснити, але показала бабусі маму, яка лежала на підлозі. Жінка негайно викликала швидку допомогу.

Лікарі госпіталізували Мізен. У медустанові з'ясувалося, що вона підхопила кишкову інфекцію, яка і дала таку реакцію організму.

Саманта вже одужала і перебуває вдома з дітьми. З нею все гаразд. Журналістам вона розповіла, що була дуже здивована, що на допомогу їй прийшла Софія, а не її старший брат Ітан.

"Я Ітану розповідала, як вести себе в надзвичайних ситуаціях. Я й подумати не могла, що Софія запам'ятовувала все, чого я вчила її брата", - поділилася британка.

загрузка...

Більше новин