5 кімнатних рослин, які очищають повітря від гару, пилу і токсинів

 Clutch.ua

Кімнатні квіти корисні не тільки тим, що виділяють кисень. Деякі з них дуже добре очищують повітря від шкідливих речовин. Названі 5 кращих рослин-фільтрів.

Хлорофітум

Ці кімнатні квіти буквально вбирає в себе різні токсини і окису вуглецю з повітря. А кількість кисню, який виділяє хлорофітум, не зрівняється ні з яким іншим рослиною.

Сансевієрія

Інакше називається «тещин язик». Ці витривалі й живучі кімнатні квіти ідеально підходять для розміщення на кухні і в дитячій кімнаті, так як ефективно поглинають формальдегіди та окису азоту.

Спатіфіллум

Інша назва «жіноче щастя». Ці кімнатні квіти не тільки декоративно красиві, але ще й дуже корисні. Рослина очищає повітря від забруднень: вбирає цвіль і грибки, формальдегід і трихлоретилен. Між іншим, це кімнатна рослина дуже шанується вченням фен-шуй, так як вважається, що воно потужно притягує любов і мир в сім'ю.

Драцена

Драцена не просто виділяє кисень, але також поглинає шкідливі токсини: бензол, трихлоретилен. Її можна ставити в приміщеннях, вікна яких виходять на проїжджу частину вулиці. Такі кімнатні квіти, як ці, не тільки роблять повітря чистіше, але і нейтралізують неприємні запахи.

Шеффлера

Шеффлера — це порятунок для курця і особливо для людей, які живуть з ним в одному будинку і які не курять. Рослина буквально втягує в себе дим, смоли і нікотин, таким чином очищаючи повітря.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення