1 червня у Львові автомобіль Ford Escort в’їхав у стовп. ДТП трапилася через погане самопочуття водія, для нього викликали швидку, але чоловік помер дорогою до лікарні.
Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА, о 14:19 на проспекті Червоної Калини, 85 водій під час руху авто втратив свідомість та зіткнувся з огорожею.
"Львів’янин 1952 року народження помер в кареті швидкої медичної допомоги при транспортуванні до лікарні. Ймовірна причина смерті - інфаркт", - зазначено у повідомленні.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55