Адмірал пояснив, до чого готують російський спецназ

 Обозреватель

Повідомлення про те, що в Краснодарському краї бригади російського спецназу відпрацьовують навички знищення незаконних збройних формувань - інформаційне вкидання і елемент гібридної війни Росії проти України. Таку думку висловив адмірал запасу ВМС України, експерт фонду "Майдан закордонних справ" Ігор Кабаненко.

Як пояснив адмірал, навчання спецназу завжди проходять "в дуже закритому форматі". Оскільки подібна інформація стала надбанням ЗМІ, він припускає, що мова йде про "продовження гібридної війни в інформаційному полі з боку Російської Федерації".

Адмірал додав: сценарій підготовки спецназу з подальшим знищенням бандформувань на Донбасі виглядає як "лінійна, пряма дія", в той час як те, що відбувається на Донбасі - "нелінійно". Він також розповів, що досвід "ліквідації джерел тероризму "говорить про те, що" для цього існують більш тонкі механізми і способи, ніж масові зачистки тощо".

"Я скептично ставлюся до цієї інформації", - зізнався він. "Навіть якщо ці речі були б реальністю, я не думаю, що є необхідність готувати масові підрозділи для масових акцій", - додав Кабаненко.

"Я думаю, що це підготовка для якихось інших речей, а прикриттям є інформаційне вкидання. Всі ці повідомлення повинні перевірятися і відпрацьовуватися зовсім за іншими алгоритмами і зовсім іншими способами - я маю на увазі, з точки зору нашої оцінки ситуації", - сказав він.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони Росії повідомили про те, що військовослужбовці підрозділів бригади спеціального призначення Південного військового округу, дислокованої в Краснодарському краї, відпрацьовують питання знищення умовних незаконних збройних формувань.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення