Американець отримав свою каблучку через 14 років (відео)

Житель американського міста Роанок, штат Віргінія, Тарнер Кінг втратив каблучку в 2005 році. Хлопець дуже переживав і шкодував за зниклою цінною річчю. Каблучка до нього повернулася через 14 років, пише UPI.

Кінг був гравцем у баскетбольній команді католицької школи. Автобус команди зламався поблизу міста Шарлотсвілл. Спортсмени в найближчому готелі чекали, коли поломку усунуть.

Молодий чоловік відправився до вбиральні. Щоб помити руки, він зняв каблучку і поклав її на раковину. Про коштовність баскетболіст забув.

Кінг час від часу телефонував до готелю і питав про втрату, але персонал щоразу говорив йому, що ніхто не знаходив і не повертав їм його каблучку.

Восени минуло року мешканка міста Неллісфорд побачила каблучку в місцевому магазині. На виробі було гравірування з роком випуску і назвою школи. Американка зателефонувала співробітниці цього навчального закладу Деббі Стамп.

Стамп дізналася, кому належала каблучка, і віддала його дружині Кінга Блейка. Жінка зробила чоловікові сюрприз - піднесла каблучку на Різдво.

Жінка, яка знайшла каблучку, попросила сімейну пару в якості винагороди пожертвувати гроші місцевому хоспісу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення