Американець щиро зізнався, за що потрібно цінувати Україну

Американець Пітер Сантенелло, який шість тижнів прожив у селі Осипенко Бердянського району розповів, чому так важливо цінувати Україну.

Відповідний сюжет опублікував ресурс "Голос Америки".

За словами Пітера, Україна схожа на старий, древній велосипед. "Я вліз на цей велосипед і відчув, що навіть якщо сильніше крутиш педалі, він швидше все одно не їде. Він сам вирішує, що йому робити. Їде з однаковою швидкістю. Мій швидкісний дорожній велосипед дуже схожий на Америку. Є продуктивність, попереду є мета. Є до чого прагнути в майбутньому. І він приходить туди швидко, але в той же самий час, часто втрачається той самий момент", - розповідає він.

"А в Україні, ось цей старий велосипед, на якому я їздив, він був повільним, він погано працював... Як і в Україні: його майбутнє невідоме. Ти не можеш планувати наперед. Але таке існування змушує велосипедиста спостерігати за тим, що відбувається навколо. Бути тут і зараз", - проводить аналогію американець.

Він додає. що життя в українському селі складне. "Але з іншого боку, ви просто потрібні один одному, вам потрібен жаркий день та озеро. І все. І це можуть бути кращі моменти вашого життя", - зауважує він.

Пітер говорить, що це складно пояснити, але в Україні є глибина. "Тут є справжнє, тут є багатство. Не матеріальне - його тут не побачиш. Це меседж, який надсилається у світ", - говорить він.

"Що тут є особливого - це люди. Я зустрів тут людей з великим серцем, чудових людей", - говорить він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення