У Москві дівчина-аніматор облила сухим льодом дитину на святкуванні його дня народження.
Як повідомляє Telegram-канал LIFE SHOT, в розважальну програму входило і так зване хімічне шоу – фокуси з сухим льодом.
"Кульмінацією свята став момент, коли дівчина почала лити сухий лід імениннику на голову. Повалив густий дим, і хлопчик завив від болю", – йдеться в повідомленні.
Лікарі, що приїхали, діагностували опіки 1-го та 2-го ступеня обличчя та голови.
Московська поліція проводить перевірку з цього приводу.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55