"Апокаліпсис" у Чорнобилі: в зоні відчуження вщент згоріли села (відео)

У зоні відчуження 13 квітня різко погіршилася ситуація. Через масштабну пожежу вщент згоріли автентичні села у Чорнобилі. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член громадської ради в Державному агентстві України з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко.

"Черех масштабну пожежу, згоріло вщент дуже багато сіл які можна було показувати нашому поколінню. Але показати їх вже неможливо. Будемо намагатися відтворити, те що було втрачено у вогні", - повідомив Ярослав Ємельяненко.

Він додав, що через резонанс, який був створений протягом останніх днів у ЗМІ та соцмережах, змогли достукатися до верхівки влади.

"Вдалося прорвати блокаду інформаційних верхів. Їм докладали звіти ДСНС, про те що все нормально. І тільки після того, як почала майже горіти Припять і вони побачили ці клуби диму, то тільки сьогодні приїдуть чиновники в Зону відчуження. Але і гарна новина. Природа пішла нам на зустріч. Сьогодні пройшов великий дощ, і сподіваємося що він допоможе катастрофі", - додав Ємельяненко.

Нагадаємо, через підпал трави пожежа у Чорнобильській зоні триває вже 10 днів. Винуватцем масштабної пожежі вважають 27-річного жителя села Рагівка. Як пояснив молодий чоловік поліцейським, він заради забави в трьох місцях підпалив сміття і траву. Після чого вогонь вітром перекинуло далі і він вже не зміг впоратися і згасити вогнище.

загрузка...

Більше новин