Арбітражний суд скасував рішення за позовом ФПС до липецької фабрики Roshen

 ТАСС

Арбітражний суд Центрального округу Росії задовольнив скаргу ФПС і скасував забезпечувальні заходи за позовом податківців до липецької кондитерської фабрики Roshen. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на матеріали справи.

Фабрика в суді оскаржує донарахування податку, пені та штрафу на загальну суму 361,5 млн руб. Липецький суд раніше заборонив списувати цю суму з рахунку фабрики до кінця суду, щоб вона не зазнала збитків.

"Визначення Арбітражного суду Липецької області від 22 жовтня 2015 року та постанова Дев'ятнадцятого арбітражного апеляційного суду від 30 листопада 2015 року скасувати, справу в оскаржуваній частині скерувати на новий розгляд до Господарського суду Липецької області", - йдеться в постанові суду.

Нагадаємо, в середині січня 2016 року кондитерська корпорація "Рошен" виставила на продаж ВАТ "Липецька кондитерська фабрика" в Росії.

"Рошен" хоче виручити приблизно $200 млн за російські активи. У квітні 2015 року землю під липецькою фабрикою "Рошену" було арештовано.3 березня 2016 року фабрику "Рошен" в Росії звинуватили в забрудненні довкілля.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення