Арестович пояснив раптове "прозріння" путінського бандюка Мотороли

 Обозреватель

Заява терориста "Донецької народної республіки" Арсенія Павлова, більше відомого як "Моторола", про приєднання "ДНР" і "ЛНР" до України - це всього лише психологічний тиск на українців.

Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович.

"Це елемент інформаційно-психологічної боротьби. Таким чином, терористи кажуть, що нібито не розглядають народ України як ворога, ми самі такі ж, всьому виною олігархи прокляті. Я думаю, що Моторола і решта качають ту ж лінію, що і в Туреччині, про те, що влада погана. Особливо якщо врахувати, що українці і так про це думають і говорять", - сказав експерт.

Арестович стверджує, що це не перший випадок, і такі заяви вже були від терористів.

"Цю лінію добре було видно у командира батальйону "Схід" Ходаковського. Коли всі говорили: "Вб'ємо "УКРОП", він уже вів розмови про поганих олігархів і про хороший народ. Мовляв, шкода українських солдатів, ми не хочемо їх вбивати", - додав він.

За словами експерта, слова Мотороли свідчать про страх, що доведеться відповідати перед Україною.

"Вони просто бояться будь-якої відповіді з нашого боку, продовження санкцій і так далі. Тому й ведуть таку риторику про те, що ми не хочемо воювати з Україною. Більше того, за їхніми словами, вони хочуть стати частиною України, але для цього треба позбутися проамериканської хунти", - резюмував Арестович.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення