Асоціація Україна–ЄС: Київ виконав лише 8 з 44 зобов'язань

 FaceNEWS

Україна повністю виконала лише 8 з 44 зобов'язань по Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Про це йдеться в результатах дослідження Українського центру європейської політики.

Згідно з дослідженням, всього Україна зобов'язана імплементувати близько 350 європейських актів до 2025 року. Ще 28 зобов'язань знаходяться в процесі адаптації, і по восьми – адаптація взагалі не відбувається.

У центрі нагадали, що відповідно до взятих на себе зобов'язань, Україна за період з 1 липня 2016 року по 1 листопада 2016 повинна була адаптувати 44 акта ЄС у сферах енергетики, навколишнього середовища, охорони здоров'я, соціальної політики, діяльності компаній, оподаткування і державних закупівель.

«Найбільш успішними сферами стали державні закупівлі та енергетика, де ведеться системна робота по наближенню українського законодавства до законодавства ЄС. В інших сферах робота з виконання євроінтеграційних зобов'язань знаходиться на різних стадіях виконання законодавства, що регулює справляння акцизного збору, де для повної імплементації вимог ЄС залишилося прийняти кілька технічних правок, до регулювання у сфері навколишнього середовища, в якій адаптація відбувається дуже повільно», – йдеться в повідомленні центру.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Україні вдалося уникнути нових переговорів щодо ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС з невизначеною тимчасової перспективою, а також внесення змін до тексту цього документа.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення