Астрофізик розповів про падіння Землі в чорну діру

 Daily Mail

Астрофізик Кевін Пимбблет з Халлского університету у Великобританії описав можливі сценарії розвитку подій у випадку, якщо Земля почне падати в чорну діру. Про це повідомляє Daily Mail. На думку вченого, у випадку, якщо Земля опиниться в безпосередній близькості від горизонту подій чорної діри, вона почне витягатися в бік гравітаційного об'єкта. Це пов'язано з сильною неоднорідністю гравітаційного поля поблизу чорної діри, внаслідок чого ближню до неї частину планети буде притягати сильніше, ніж далеку. Мешканці Землі можуть не помітити того, як планета підходить до горизонту подій надмасивної чорної діри (через малу прилівну силу, яка обернено пропорційна квадрату маси діри)

У разі, якщо чорна діра знаходиться в центрі квазара, випромінювання його матерії спалить всю Землю до того, як планета опиниться в безпосередній близькості від гравітаційного об'єкта.

Горизонт подій визначає межі масивного об'єкта (так званої чорної діри), які не здатні покинути фотони (кванти електромагнітного поля рухаються зі швидкістю світла).

Маси чорних дір, що виникають на кінцевій стадії еволюції світил, порівнянні із зірковими. Надмасивні чорні діри в центрах галактик важче Сонця в мільйони і більше разів

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення