Астрофізик виявив життя на планеті Венера

 Lenta.ua

Співробітник інституту космічних досліджень РАН Леонід Ксанфомаліті виявив життя на Венері. Астрофізик зробив відкриття завдяки знімкам, зробленим літальними апаратами в 1975-1982 роках, доповнивши їх результатами нових спостережень.

Раніше вчений заявляв, що відшукав свідчення наявності на Венері представників флори і фауни. У 2019 році астрофізик знайшов додаткові докази існування життя на планеті Сонячної системи і опублікував огляд в журналі «Успіхи фізичних наук».

Зазначимо, Венера розігріта парниковим ефектом, а атмосферний тиск там перевищує земний в 92 рази. Передбачається, що прийнятні для підтримки життя умови є лише у верхніх шарах газової оболонки планети. Венера відрізняється базальтовим кам'янистим ґрунтом, схожим на вулканічну породу.

Якщо людина потрапить на цю планету, і не загине від радіації, то побачить об'єкти в жовтому кольорі через сонячне випромінювання, що пробивається через щільну атмосферу. Камені на Венері плоскі через високий тиск, а до основних факторів, які можуть вразити, відносять високу температуру і дощі з речовинами, які невідомі науці.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення