АТОвця з Сумщини вбили свої – у спину під час сну (відео)

Мати загиблого військовослужбовця з с. Дорошівка Сергія Клочкова, Надія Григорівна, публічно заявила, що ніколи і нікому не пробачить смерті сина і, що це було умисне вбивство. Про це йдеться на сайті Ua.Info

Під час траурної церемонії жінка офіційно звернулась до Президента з вимогою провести об'єктивне розслідування загибелі Сергія і притягнути винних осіб до відповідальності.

"Його вбили свої, пославши кулю у спину. Мало того, цілу добу його тримали не надаючи необхідної допомоги. Він стік кров'ю. На моє запитання чому це сталось, мені пояснили, що, ви бачите, банальний випадок - «нещасний случай», який може трапитися у будь-який момент у будь-якій військовій частині. І найстрашніше, мені сказали, що це куля його друга. Якщо у поняття дружби у нас вкладається куля в спину, то ті вороги, які у нас за лінією фронту, нам не потрібні - нас друзі перестріляють.

"Люди, нам говорять про те, що у нас організована армія, її немає. Пузаті командири зібрали молодь, яка там вбивається ними ціленаправлено. Я зараз офіційно звертаюся до Президента України та до Міністра Збройних Сил України і вимагаю об'єктивного розслідування цього факту. Вимагаю покарання всіх винних і я буду це питання до останнього свого подиху контролювати", - зазначила Надія Григорівна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення