Авіакатастрофа АН-26: командира військової частини взяли під варту

 Укрінформ

Начальнику військової частини на Харківщині, де розбився навчальний літак Ан-26 обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що рішення прийняв печерський районний суд міста Києва, в ході засідання обвинувачення заявило, що через халатність командира військової частини В’ячеслава Глазунова польоти відбувалися “конвеєрно”, тобто літаки злітали та сідали багато разів, що, на думку слідства, не передбачено технічними можливостями машин. Також слідчі Держбюро розслідувань дійшли висновку, що збільшення кількості місць у літаку з 10 до 20 також мало значення для трагедії.

Натомість адвокат командира частини зауважив, що його підзахисний не мав затверджувати план польотів і не робив цього, а літак допускається до польотів за показником загальної ваги, а не кількістю місць у ньому і зазначив, що вага не була збільшена.

ДБР наполягало на триманні під вартою, зазначаючи, що Глазунов може переховуватися чи впливати на свідків. Підозрюваний зі свого боку зазначив, що не збирається цього робити, крім того, не знайомий з родичами загиблих.

Суд задовольнив відповідне клопотання звинувачення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення