Автор "Єралашу" Борис Грачевський впав у кому

Творець дитячого гумористичного кіножурналу "Єралаш" Борис Грачевський знаходиться в стані медикаментозної коми. Зараз кінорежисер і сценарист підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Лікарі кажуть, що стан Грачевського вкрай важкий. Подробиці про його стан повідомляє Telegram-канал Mash.

Медики повідомляють, що до апарату ШВЛ кінорежисер був підключений ще 7 січня. Зараз же його екстрено перевели в реанімацію.

Раніше Грачевського госпіталізували в Москві з COVID-19, у нього виявили важке ураження легенів, а до вірусної пневмонії приєдналася бактеріальна інфекція. Попри важкий стан, сьогодні тест на коронавірус показав негативний результат.

Режисер розповів, що заразився коронавірусом ще 21 грудня. Тоді він заявив, що перебуває вдома, почувається добре. Однак 31 грудня стало відомо, що сценариста перевели до реанімації столичної лікарні №52.

Грачевський — художній керівник дитячого кіножурналу "Єралаш" з 2002 року. Він також відомий по постановці фільмів "Дах" і "Між нот, або Тантрична симфонія". Виступав автором проєкту "Соціальна реклама". У 2018 році в передачі "Доля людини" Грачевський розповів, що бореться з раком шкіри. 18 березня режисерові виповнився 71 рік.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення