У Дніпропетровській області сталася жахлива ДТП з потерпілими. У результаті аварії п’ятеро людей потрапили до лікарні.
Автотроща сталася 4 червня на трасі М 29 від поста в сторону Харкова на віадуці на 158 кілометрі. Автомобіль марки Toyota злетів у кювет. Постраждали п'ятеро пасажирів, з них двоє дітей.

Всіх їх госпіталізували до Новомосковської центральної районної лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55