У Білій Церкві Київської області зіткнулися карета швидкої допомоги і легковий автособіль. Унаслідок аварії постраждали четверо людей, усіх їх доправили до лікарні. Подробиці про ДТП повідомили у поліції Київщини.
"27 серпня на перехресті бульвару Олександрійський та вулиці Героїв Небесної Сотні зіткнулись медичний автомобіль "Peugeot" з автівкою "Volkswagen". Двох водіїв та пасажирів обох транспортних засобів із забоями доправили до лікарні", - розповіли правоохоронці.
За фактом ДТП співробітники Білоцерківського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування (ч.1 ст.286 ККУ).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55