Азербайджанські дипломати показали відео розстрілу консульства у Харкові

Почесний консул Азербайджанської Республіки у Харкові Афган Салманов припускає зв’язок обстрілу будівлі консульства, що на вулиці Ярослава Мудрого, з обстрілом Гянджі. Про це повідомляє "Суспільне".

"Приводом для обстрілу консульства, за припущенням почесного консула Азербайджанської Республіки у Харкові Афгана Салманова, міг стати вивішений у вікні банер зі світлинами дітей, які загинули внаслідок обстрілу азербайджанського міста Гянджі", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дипломати вивісили цей плакат два тижні тому. Кілька куль влучили у вікно поруч з банером.

Азербайджанські дипломати показали відео обстрілу консульства, яке вони отримали з камер спостереження. На відео можна побачити, що нападників було двоє. Стріляв один з них. На цей час у Салманова немає припущень щодо осіб нападників. Камери відеоспостереження зафіксували двох молодих людей зі зброєю в руках, яка нагадує пістолет з глушником.

Цей інцидент також прокоментував посол Вірменії в Україні Тигран Сейранян.

"Я впевнений що, вірменські громадські організації до цього ніякого стосунку не мають, і взагалі звідки така впевненість що це обов’язково Вірменія? Почесні консули як правило займаються якоюсь комерційною, економічною діяльністю. Може бути це пов’язано з цим? Я не знаю", – каже Сейранян.

На даний час поліція вживає заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до скоєння злочину.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення