Бабине літо повернеться в Україну ще двічі: коли чекати тепла

 Обозреватель

Регіони України все ще знаходяться в стані метеорологічного літа, а це означає, що тепло ще повернеться і порадує жителів країни гарною погодою. Як розповіла синоптик Тетяна Адаменко, заморозки в Україні були пов'язані з переміщенням атмосферного фронту з Арктики.

18 вересня стане найхолоднішим днем, а після – температура знову піде вгору.

"Ми будемо перебувати в період прохолодної погоди до 22 вересня, а потім почнеться поступове підвищення температури до 20-25 градусів, на півдні – до 27 градусів вище нуля до 27 вересня", - повідомила синоптик.

Схожий прогноз для України дав і інший синоптик – Роман Мурмило. Він зазначив, що похолодання буде нетривалим і в Україну повернеться тепла погода.

"У найближчі кілька днів, у вихідні, на початку наступного тижня буде від 15 до 17 градусів тепла, холодні ночі – 7-8 градусів. На заході країни можливі заморозки на ґрунті. Слава богу, не в повітрі", - розповів синоптик.

Він додав, що вже з 23 вересня почнеться потепління і денна температура повітря досягне 25 градусів, ночі стануть теплішими, до 8-12 градусів. Мурмило розповів, що період з 23 вересня можна буде вважати справжнім бабиним літом.

"Після різкого зниження температури буде підвищення, настане стійкий період без дощів з досить комфортною погодою", - сказав синоптик і додав, що початок жовтня буде таким же, як і кінець вересня – теплим та без опадів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення