На Одещині зачиняють лікарню для психічнохворих пацієнтів. Про це повідомляє видання "УСІ".
Повідомляється, що родичі пацієнтів прийшли в Білгород-Дністровську лікарню поспілкуватися з лікарями. З 1 травня установу планують закрити, а душевнохворих вже почали випускати.
Зазначається, що багатьом пацієнтам просто нікуди йти. Та й багатьом з тих, у кого є родичі, складно просто так повернутися в родину.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22